Hakkımızda


1964 yılında bugünkü Halen mevcut yeri olan Eski Garaj da Cemal Çalışır (Cemal Usta) tarafından dönemin Bakanı Ihsan Sabri Cağlayangil'in de manevi desteği ile kurulmustur. Kardeşi Cemil Çalışır ile birlikte işe başlayan Cemal usta, yarım asırlık çalışma hayatından sonra geçtiğimiz yıllarda kardeşi gibi o da hakkın rahmetine kavuşmuştur. Şimdilerde ise çocukları, yeğenleri ve kardeşi devir aldıkları bu misyonu devam ettirmektedirler.

Lezzetimiz çeşitli mekanlarda ve çeşitli adlar altında sunulmak istenmiştir. Siz değerli müşterilerimize 1964'ten beri sunduğumuz bu lezzeti İstanbul'da da tadabilmeniz için, ilk şubemiz 2008 yılıdan itibaren Kozyatağı'nda hizmete girmiştir.

Yarım asırdır sizlere hizmet veren müessesemiz sadece Bursa kebabı sunmakta, mönüsünde başka bir kebap çeşidi bulunmamaktadır. Soft içeceklerin sunulduğu işyerlerimizde alkollü içecekler yer almamaktadır. Şubelerimizde araç parkı veya Park-Vale servisimiz mevcuttur.

1964'ten beri, yakalamış olduğumuz bu lezzeti sizlere mütevazi mekanımızda sunmaktan hep gurur duyduk.Ancak çağın gereksinimleri ve de hizmet ağımızın genişlemesi sebebiyle sizlere daha keyifli ortamlar hazırlamak adına böyle bir gelişim süreci yaşamaktayız...

Bursa ve İstanbul illeri haricinde hiçbir yerde Şubemiz Yoktur!

webimages/u/hakkimizda-2.png
 

ViZYONUMUZ :
1964'ten beri hizmet veren köklü kuruluşumuzu asırlar boyu devam ettirmek kalite ve lezzetimizin tazeligini korumak ön planda tutmak ve Franchise kuruluşlarımızla birlikte müşterilerimize daha iyisini vermeye çalışmaktır.

MİSYONUMUZ:

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla,müşterilerimizn güvenini sağlamak ve bu güveni sürdürerek en üst seviyede tutmak,
  • Markamızı korumak,
  • Sektörümüzde güvenilir ve aranan firma olmayı sürdürmek,
  • Günün gereklerine uygun olarak değişime açık bir firma olmak, 
  • Yeni yatırımlar gerçekleştirmek,
  • Doğaya ve çevreye karşı herzaman duyarlı olarak faaliyet göstermek,